Yukarı Çık
SİZE ULAŞALIM

Sık Sorulan Sorular

Bu sizlerin “yeterlilik” anlayışınıza göre değişiklik gösterebilir. Ülkemizde birçok il ve ilçemizin su kalitesinin iyi durumda olduğu doğrudur. Fakat suyunuz halen, kokusu ve tadı açısından sizleri tatmin edecek seviyede değildir. Suyunuzda ki kirlilik, klor, kimyasal yük ve tortu (çamur) akıntısı sizlerin musluktan gelen suyunuzun içme suyu olarak tercih etmeyeceksinizdir.

Hayır girmez. Filtreler sarf malzemesidir bu yüzden garanti kapsamına girmez. Ör: Araç filtreleri, hava temizleme filtreleri, klima filtreleri ve gazı belli periyotlarda ücret karşılığı yenilenir. Filtrelerin düzenli olarak değişimi suyun kalitesini korur.

Garanti hususunda size sunulan hizmetler arasında en önemli olanı ürünün 2 yıl boyunca size (filtrelerin yetkili servislerde orijinalleri ile düzenli olarak değişimi olduğu sürece) cihazın sağlıklı bir şekilde su vermesinin garantisidir. Sistem bağlantı filtreler ekipmanlarından yaşayabileceğiniz sorunlar karşısında ücretsiz hizmet sağlanmaktadır.

Tüm arıtma sistemleri suyun içinde bulunan minerallerin bir kısmını tutmaktadır. Fakat vücudun ihtiyacı olan bütün mineralleri sudan kazanmak asıl olarak mümkün değildir. Bu günlük litrelerce su tüketmek demektir. Vücudumuz bilinenin aksine ana mineral kaynağını yiyeceklerden almaktadır.

Öncelikle sağlık en iyi yatırımdır. Her ailenin bir damacana masrafı vardır, fakat ambalajlı su sadece içme suyu olarak kullanılmaktadır. Fakat mutfağınızda su arıtma cihazı olduğu zaman her şeyi (çay, kahve, yemek, meyve sebze yıkama gibi) bu temiz suyla yapacaksınız. Bu işlemleri damacana ile yaparsanız çok masraflı olacaktır. Arıtmaya göre Ucuz kalsa bile damacana ve paketli sulardaki son zamanlar da çıkan sağlık skandallarını da düşünecek olursak çokta sağlıklı olmayacaktır. Dolayısı ile su arıtmalar kendini 10-12 ayda amorti eder. Su arıtmayı bir kumbara olarak düşünmeliyiz.

Ülkemizin iç piyasasında satılan yüzlerce su arıtma cihazı var. Evinizde kullanacağınız su arıtma sistemi kalite ve sağlık güvenceleri veriyor mu? İyi kalitede su arıtma cihazı almak ancak Uluslararası sertifikalar ve garantisi ile olur. Noga Water B.V. su arıtma sistemi Uluslararası Water Quality Association, NSF, FDA, CE sertifikasyon güvencelerini taşır ve 2 yıl firma garanti kapsamındadır.

Noga Water B.V. su arıtma sistemi koşulsuz şartsız 10 gün iade garantisi ile sizlerin herhangi bir mağduriyete uğramasını engellemektedir.